Мікростимулін 10 мл

Мікростимулін 10 мл від компанії Медовий Рай - фото 1
28 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Опис

Склад

1 л кормової добавки містить речовини, що діють у хелатній формі цитратів:

  • Залізо
  • йод
  • Кобальт
  • Магний
  • Марганець
  • Мідь
  • Молибден
  • Селен
  • Хром
  • дюйм3

Допоміжні речовини: вода високоочищена.

Фармацевтична форма

Розчин для прийому всередину.

Фармакологічні властивості

Мікростимулін - це комбінована мінеральна добавка, в якій есенційні елементи, такі, як залізо, йод, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, селен, хром і цинк представлені у хелатній формі карбоксілярів, які характеризуються значним рівнем біологічної доступності. Цитрати — це основний згусток циклу Кресса, а іони металів виконують функцію стабілізаторів молекул субстрату, активних центрів ферментів і конформації протеїнових молекул ферментів, а саме третинної і четвертої структур, приймають участь у окисливо-скінцевих реакціях і регуляції активності ферментів. Їх комбінація допомагає індукції гама інтерферони, активізує клітинне дихання, нормалізує обмін речовин, підвищує неспифистенність і адаптацію тварин; позитивно впливає на продуктивність, відтворення і збереження тварин.

Залізнезо - це складова частина гемоглобіну, міоґлобіну та багатьох ферментів, які беруть участь у окислених реакціях. Цей елемент також входить до складу пероксидази та каталази, які є ферментами дихання тканин.

Йод - один з головних складників тиронину та триодтиронину - гормонів, що виробляються щитовидною залозою і регулюють майже всі основні види обміну речовин. Отже, тироксин відповідає за енергетичний обмін і рівень теплопродукції в організмі і є каталізатором утворення енергії в клітинах.

Кобальт бере участь в утворенні крові, є каталізатором низки ферментів. Фізиологічний ефект кобальту спричинений його присутністю в молекулі цианокобаліну (витамін В12). Він допомагає біосинтезу вітаміну В12 кишкової мікрофлори в тонкому відділі кишечника.

Магнія є частиною всіх клітин і тканин тварин, разом з іонами інших елементів забезпечує стабільність іонного балансу рідкого середовища організму; входить до складу ферментів, пов'язаних з обміном фосфору та вуглеводів; активує фосфазу плазми та кісток і бере участь у процесі нервово-мисної захворюваності. Магній, вступаючи в обертні зв'язки з багатьма органічними речовинами, дає можливість метаболізму близько 300 ферментів, зокрема КФК, аденілатциклази, фосфофруктокинази, К-Ма-АТФази, Са-АТФази, ферментів білкового синтезу, гліколізу, трансмембраного транспорту іонів і дров. Магній необхідний для підтримки структури рибосом, нуклеїнових кислот та деяких білків. Він бере участь у реакції окислічного фосфорилювання, синтезу білка, обміні нуклеїнових кислот, ліпідів та фосфатів.

Марганець є структурною одиницею молекул багатьох ферментів, підвищує активність ферментів, що відгалужуються від вуглекислого газу від карбоксичних груп кислот і активує ті, які синтезують жирні кислоти. Він бере участь у створенні кісток. Іони марганца посилюють білковий обмін, стимулюючи активність ферментів дипептидазу та аргінази.

Медь є стимулятором органів кровообігу і сприяє зв’язку токсинів, активує процес вільного окислення в тканинах, стимулює деякі гормони гіпофізу, впливає на процес розмноження і регулює статеве дозрівання.

Молібден є частиною певних ферментів, підвищує ефективність природних антиоксидантів, зокрема вітаміну С, регулювання метаболізму білків, жирів, вуглеводів, біосинтези гемоглобіну, виведення сечової кислоти з організму.

Селен є ессенціальним нутрієнтом, який входить до складу різних ферментів антиоксидантної дії - глютатіонперокси, які відповідають за антиоксидантний захист лімфидів клітинних стінок від перекисного окислення; залучений в метаболізм й терморегулювання, входячи у склад трийодтироніндивідомази та дейодиназу; стимулює еритроцитопоез, покращує харчування клітин проникає імуляцію, а також сприяє виведення важких металів з організму.

Хром позитивно впливає на ріст тварин, розвиток плодів, активує метаболізм глюкози та інсуліну, стимулює імунну охорону та репродуктивну здатність, а також виявляє антистресову дію.

Цинк бере участь в обміні нуклеїнових кислот і синтезу білків. Оскільки ферменти, гормони та деякі вітаміни мають істотний вплив на основні життєві процеси: кровообіг, розмноження, ріст і розвиток тварин, вуглеводи та енергетичні сполуки.

Вигляд тварин

Коні, велика рогата худоба, свині, вівці, кози, кролики, пушні звірі, птах (курі, індики, гуси, качки), собаки, коти.