Стоморджил 10 мг для лікування інфекцій бактеріальної етіології 20 таб Меріал Франція

Стоморджил 10 мг для лікування інфекцій бактеріальної етіології 20 таб Меріал Франція

Стоморджил 10 мг для лікування інфекцій бактеріальної етіології 20 таб Меріал Франція від компанії Медовий Рай - фото 1
1 170 ₴
В наявності

Доставка

Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата

Характеристики

Виробник
Меріал
Країна виробництва
Франція
Тип
інсектициди
Вид тварини
кішки, собаки
Лікарська форма
таблетки
Призначення
шлунок, кишечник, печінка

Опис

Стоморджил 10 мг
Спіраміцин - антибіотик групи макролідів, має бактеріостатичну активність, оборотно зв'язуючись з 50S субодиницею рибосом, пригнічує синтез білка в мікробній клітині. Активний щодо грампозитивних та деяких грамнегативних мікроорганізмів, включаючи Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium, Actinomyces, Bacteroides та Mycoplasma spp.

При оральному введенні швидко адсорбується у шлунково-кишковому тракті, добре дифундує у біологічні рідини (у тому числі слину), органи та тканини. Максимальна концентрація спіраміцину у плазмі крові відзначається через 4-6 годин, у слині – через 4-8 годин.

Метронідазол – протипротозойний засіб групи нітро-5-імідазолів. Активний щодо анаеробних мікроорганізмів, включаючи Bacteroides spp., Clostridium spp., Fusobacterium, пригнічує розвиток найпростіших, у тому числі балантидій, трихомонад, лямблій та амеб. Після перорального введення метронідазол швидко та майже повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові та слині через 1 годину. Метаболізм здійснюється в печінці шляхом окислення та зв'язування з глюкуроновою кислотою.

Стоморджил застосовують для лікування інфекцій, викликаних стафілококом, стрептококом, клостридіями. Також Стоморджил ефективний у лікуванні мікоплазмозу у кішок та собак, трихомоніазу, амебіазу, лямбліозу та інших протозойних захворювань.

Виводяться активні компоненти препарату з організму головним чином із сечею і частково з фекаліями, у тварин, що лактують, також з молоком.